Yhteystiedot

Kimet Oy

Ilvesvuorenkatu 4

01900 NURMIJÄRVI

Y-tunnus: 0914687-4

09 274 6230
myynti@kimet.fi

Yhteydenottolomake

Oheisella lomakkeella voit ottaa yhteyttä, antaa palautetta tai jättää tarjouspyynnön meille. Täytä ainakin lomakkeen pakolliset kentät ja mainitse mikäli haluat, että olemme sinuun yhteydessä.

Verkkolaskutusosoite

Ovt-tunnus
003709146874

Operaattori
Ropo Capital

Välittäjän tunnus
003714377140

Henkilöstö

Mikko Stén

Mikko Stén

Toimitusjohtaja

0407659797

mikko.sten@kimet.fi

Mika Kotilainen

Mika Kotilainen

Osastopäällikkö

0505202157

mika.kotilainen@kimet.fi

Marjatta Jarner

Marjatta Jarner

Tuotepäällikkö

0408333872

marjatta.jarner@kimet.fi

Vesa Jolkkonen

Vesa Jolkkonen

Tuotepäällikkö

0504654870

vesa.jolkkonen@kimet.fi

Jarkko Laitamaa

Jarkko Laitamaa

Tuotepäällikkö

0408274777

jarkko.laitamaa@kimet.fi

Annika Laurila

Annika Laurila

Teräsmyyjä

0407208062

annika.laurila@kimet.fi

Veli-Matti Nuutinen

Veli-Matti Nuutinen

Tuotepäällikkö

0503123451

veli-matti.nuutinen@kimet.fi

Johanna Packalen

Johanna Packalen

Tuotepäällikkö

0509118436

johanna.packalen@kimet.fi

Jukka Ristola

Jukka Ristola

Tuotepäällikkö

0505659685

jukka.ristola@kimet.fi

Harri Rosendahl

Harri Rosendahl

Teräsmyyjä

0400513544

harri.rosendahl@kimet.fi

Tuija Ruoppa

Tuija Ruoppa

Tuotepäällikkö

0407310171

tuija.ruoppa@kimet.fi

Rauno Sarka

Rauno Sarka

Tuotepäällikkö

0408263113

rauno.sarka@kimet.fi

Erko Ahervuo

Erko Ahervuo

ICT-päällikkö

0505202161

erko.ahervuo@kimet.fi

Minna Huttunen

Minna Huttunen

Toimistoassistentti

minna.huttunen@kimet.fi

Jatta Lattu

Jatta Lattu

Tuontiassistentti

jatta.lattu@kimet.fi

Susanna Castren

Susanna Castren

Tuontiassistentti

susanna.castren@kimet.fi

Päivi Koskelo

Päivi Koskelo

Kirjanpitäjä

päivi.koskelo@kimet.fi

Peter Lönnqvist

Peter Lönnqvist

Varastopäällikkö

0505520554

peter.lönnqvist@kimet.fi

Niklas Oinonen

Niklas Oinonen

Varastopäällikkö

0400957982

niklas.oinonen@kimet.fi